








7 430 ₴
Електрокультиватор Honda JT-2400 – це потужний та надійний інструмент для обробки ґрунту на городі в саду, теплицях, парниках, на клумбах. Він забезпечує ефективне та швидке розпушування землі, підготовку ґрунту для посадки та внесення добрив. Електрокультиватор від Хонда легко управляється та має компактні розміри, що робить його зручним у використанні навіть на вузьких ділянках. Ергономічна конструкція та надійні матеріали забезпечують довгий термін служби та зручність у роботі.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Країна виробник | Польща |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Тип двигуна | Електричний |
| У комплекті обладнання | Фрези |
| Максимальна ширина оброблення | 40 см |
| Максимальна глибина оброблення | 20 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Кількість фрез | 6 шт |
| Тип | Культиватор |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Обсяг паливного бака | 1.2 л |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.7 Вт |
| Витрата палива | 0.4 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Характеристики електродвигуна й акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |