-24%







7 650 ₴
5 850 ₴
Акумуляторний культиватор 48 V - зручний і ефективний інструмент для догляду за ґрунтом на дачній ділянці, у саду або на клумбах. Має невелику вагу та компактні габарити, завдяки чому дуже зручний під час роботи у важкодоступних місцях і під час прокладання бур'янів між грядок. Широко використовується в теплицях. Телескопічна штанга, що регулюється від 90 до 120 см, дає змогу налаштувати інструмент під зріст користувача та знизити навантаження на спину під час роботи. Використання двох посилених акумуляторів забезпечує тривалу автономну роботу без потреби частих підзаряджень.
Принцип роботи цього апарату ґрунтується на пухкості ґрунту за допомогою спеціальних ножів. Водночас не заподіюється шкоди родючому шару, а відбувається ефективне видалення бур'янів.
Максимальна ширина оброблення становить 230 мм, а глибина, на яку може зануритися фреза — до 170 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип інструменту | Культиватор ручний |
| Ширина обробки | 230 мм |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 4 |
| Довжина інструменту | 1200 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Вага | 5 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| У комплекті обладнання | Фрези |
| Максимальна ширина оброблення | 23 см |
| Максимальна глибина оброблення | 17 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Швидкість обертання фрез | 330 об/хв |
| Кількість фрез | 4 шт |
| Тип | Культиватор |